Ukrył w walizce ciało zmarłej koleżanki

Alexander Acevedo fot.Midlothian Police Department

Alexander Acevedo fot.Midlothian Police Department

Obawa przed wyrzuceniem z mieszkania spowodowała, że Alexander Acevedo zataił śmierć swojej współlokatorki wkładając jej ciało do walizki i ukrywając ją w należących do budynku schowkach. 

Zastępca prokuratora stanowego Jordan Matthis wyjaśniła, że mieszkanka domu w okolicy 14500 Keystone Avenue w Midlothian zatrzymała radiowóz informując, że z części budynku, gdzie znajdują się schowki wydobywa się nieznośny fetor. Patrol policyjny we wskazanym miejscu znalazł walizkę, a w niej rozkładające się części ludzkiego ciała. Władze ustaliły, że zmarłą jest Kimberly Putterlik.

23-letni Alexander Acevedo usłyszał zarzuty ukrywania zgonu 25-letniej Kimberly Putterlika. Podczas przesłuchania Acevedo potwierdził, że Puterlik zmarła 13 listopada, a przyczyną śmierci było przedawkowanie środków odurzających. Podejrzany przyznał, że ukrył ciało koleżanki obawiając się, że będzie zmuszony wyprowadzić się ze wspólnego mieszkania. Wszystkie należące do niej rzeczy wyrzucił na śmietnik.

Sędzia  Peggy Chiampas odmówiła mężczyźnie wyjścia za kaucją.

Acevedo ma na swym koncie siedem wyroków skazujących za drobne przewinienia.

Prokurator Matthis powiedziała, że przyczyna śmierci Putterlik nie została jeszcze dokładnie ustalona, lecz wszystko wskazuje na to, że denatka nie padła ofiarą zabójstwa. (ak)

Categories: Chicago
Tags: ciało, walizka

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*