Udusił żonę, bo ugryzła go w mały palec

Udusił żonę, bo ugryzła go w mały palec

Mieszkaniec Bartlett został oskarżony o morderstwo pierwszego stopnia w związku ze śmiercią swojej żony. Małżeńska kłótnia, która wybuchła 31 maja, miała tragiczny finał.

Ciało 58-letniej Nancy Madonia odkryli syn i córka ofiary w jednorodzinnym domu w rejonie 200 Lido Trail w Bartlett. Dzieci pojechały do domu rodziców 31 maja po tym, jak nie mogły się skontaktować z matką – powiedział asystent prokuratora stanowego podczas przesłuchania w sprawie wyznaczenia kaucji.

Wezwana na miejsce zdarzenia policja znalazła ciało kobiety w łazience, a Carlo Madonię w kuchni w zakrwawionej koszuli i z śladami krwi na ręce. Początkowo mężczyzna odmawiał rozmowy z policją, lecz później zeznał, że żona nie przestawała „zrzędzić” na temat jego powrotu do pracy. Podczas szarpaniny kobieta miała podrapać męża i ugryźć go w mały palec. Przyczyną śmierci kobiety było uduszenie. Carlo Madonia zeznał, że po zdarzeniu bezskutecznie próbował powiesić się na pasku.

Syn mordercy powiedział, że jego ojciec kilka miesięcy temu przeszedł zawał serca i od tego czasu nie był sobą.

Carlo Madonia nie był wcześniej karany. 2 czerwca sąd wyznaczył kaucję w wysokości 3 mln dol. za jego wyjście z aresztu. Mężczyzna ponownie stanie przed sądem 12 czerwca.

(jm)

Na zdj.: Carlo Madonia, fot.DuPage County Sheriff’s Office

Categories: Chicago

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*