Tuż przed wypadkiem Piotr Róg został wyrzucony z baru

2 PiotrRog

Piotr Róg fot. arch. rodzinne

Policjanci prowadzący śledztwo ws. tragicznego wypadku Piotra Roga ustalili, że bezpośrednio przed wypadkiem Róg i towarzyszący mu mężczyzna zostali wyproszeni z baru w Des Plaines, ponieważ byli pijani. Piotr Róg miał uderzyć w twarz jednego ze stałych klientów lokalu.

Policja ujawniła, że 16 lutego wieczorem 21-letni Piotr Róg wraz z towarzyszącym mu 26-letnim mężczyzną weszli do baru w Des Plaines i próbowali zamówić alkohol. Barman odmówił obsłużenia mężczyzn, ponieważ byli nietrzeźwi, a następnie poprosił ich o opuszczenie lokalu. Wychodząc, Piotr Róg miał uderzyć w twarz jednego ze stałych klientów baru.

Policja nie podała nazwy ani dokładnej lokalizacji baru. Nie wiadomo również, gdzie Róg i jego kompan pili alkohol przed przyjściem do lokalu. Mężczyzna, który jechał w mercedesie z Piotrem Rogiem i przeżył wypadek, przez kilka tygodni przebywał w śpiączce. Po wybudzeniu był przesłuchiwany przez policję, ale na skutek urazu mózgu doznał amnezji i jego ostatnie wspomnienia sięgają dwóch dni przed wypadkiem.

Upublicznione w zeszłym tygodniu badania toksykologiczne ciała Piotra Roga wykazały, że w momencie wypadku miał we krwi 2,16 promila alkoholu. Oznacza to, że tego wieczoru wypił ok. 10 drinków. Według policji, Piotr Róg zderzył się z chevroletem impalą jadąc z prędkością 135 mil na godzinę (216 km/h). W wypadku, do którego doszło na ulicy Northwest Hwy w Des Plaines zginął Piotr Róg i trzyosobowa rodzina Crawfordów.

(gd)

 

Categories: Chicago

Comments

 1. RP
  RP 25 kwietnia, 2017, 10:21

  Brak slow…Powinni jego rodzine wsadzic do kryminalu, ewidentnie glupote odziedzil genetycznie.

  Reply this comment
  • di
   di 25 kwietnia, 2017, 13:42

   Wstyd pisac taka glupote,wiesz co czuja rodzice ktorzy straca swoje dziecko?Moze nie byl swiety ale nie dowalaj rodzicom.Oni juz i tak maja dramat.RP przemysl swoja wypowiedz i pomodl sie aby dobry Bog mial Ciebie w opiece i Tobie nie przytrafila sie taka tragedia.

   Reply this comment
   • RP
    RP 25 kwietnia, 2017, 22:23

    Wsadz sobie w tyl swoje paciorki…To co sie stalo to po czesci wina jego rodzicow, ten matolek mial udokumentowana historie jezdzenia jak samobojca. Smiem twierdzic ze nie pierwszy raz jechal pod wplywem.. Mial 21 lata, zamiast wykonywac prymitywne prace na lotnisku, mieszkac z rodzicami i jezdzenienia po pijaku mmmmeeercedesem, powinien sie uczyc w colege. Ale mercedes dla niektorych jest wazniejszy. Przez swoj idiotyzm zabil 3 osoby i pozbawil dwoje dzieci srodkow do zycia, rodzicow, oraz siostry… I ty tym ofiarom „modlitwy” oferujesz? Moze sie sam zastanow nad swoja beznadziejnoscia. Nigdy nie wsiadlem za kierownice majac 2 promile, ani nigdy nie mialem sklonnosci samobojcych jezdzenia 135 mil na godzine, po drodze z ograniczeniem do 40 stu. Nazywa sie zdolnosc abstrakcyjnego myslenia, potocznie zwana inteligencja. Na go fund me zbieraja pieniadze na te sieroty, zamiast sie modlic pokaz co potrafisz.

    Reply this comment
 2. RP
  RP 25 kwietnia, 2017, 22:30

  Niestety odpisac nie jestem ci wstanie, bo cenzura panuje tutaj wieksza niz w stanie wojennym…

  Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*