Trenerka piłki nożnej z Vernon Hills oskarżona o kontakty seksualne z uczniami

Cori Beard fot.Lake County Jail/Vernon Hills High School

Asystentka trenera piłki nożnej z liceum w Vernon Hills straciła pracę i została aresztowana pod zarzutem napaści na tle seksualnym na trzech uczniów.

Policja aresztowała 28-letnią Cori Beard w zeszłym tygodniu po zgłoszeniu dotyczącym możliwych kontaktów seksualnych między pracownikiem szkoły a uczniem. Kobiecie zarzuca się napastowanie seksualne trzech zawodników piłki nożnej.

Władze przesłuchują również czterech byłych uczniów, którzy po aresztowaniu kobiety zgłosili podobne incydenty z udziałem trenerki.

Beard przyznała przed śledczymi, że utrzymywała kontakty seksualne z trzema piłkarzami. Do aktów dochodziło między innymi w jej domu.

Beard była zatrudniona w liceum w Vernon Hills na pół etatu, od 2013 r. trenowała męską i żeńską drużynę piłki nożnej. Według władz do zarzucanych czynów dochodziło od grudnia 2016 do lutego 2018 r.

Po aresztowaniu kobiety władze dystryktu przegłosowały zwolnienie trenerki z pracy.

Sędzia powiatu Lake wstępnie odmówił zmniejszenia wyznaczonej na milion dolarów kaucji, której domagała się obrona kobiety. Jej adwokat argumentował, że do tej pory była ona przykładną obywatelką i dobrą trenerką.

(jm)

 

Categories: Chicago

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*