Tajemnicze morderstwo w Hinsdale

fot.123RF Stock Photos

fot.123RF Stock Photos

Trwa śledztwo ws. morderstwa, do którego doszło 4 maja w podchicagowskim Hinsdale. Ofiarą jest 50-letnia Andrea Urban. Policja twierdzi, że zabójstwo nie było wynikiem przypadkowego ataku.

4 maja ok. godz. 15.35 ciało 50-letniej Andrei Urban znalazł w jej domu, w okolicy 700 Town Place w Hinsdale, jej krewny. Policja nie podała w jaki sposób zamordowano ofiarę, twierdzi jednak, że była to zaplanowana zbrodnia, a nie przypadkowy atak.

Andrea Urban była matką dwójki dzieci. Kobieta przez wiele lat walczyła z białaczką. Była aktywistką postulującą legalizację medycznej marihuany, której używała w trakcie swojej terapii. Kobieta była z zawodu aktorką, grała w serialach i reklamach telewizyjnych.

Tajemnicza zbrodnia w spokojnym zazwyczaj miasteczku zszokowała lokalną społeczność. Policja przegląda nagrania z kamer monitoringu okolicznych domów, badając jednocześnie kilka tropów. Osoby, które 4 maja zauważyły w okolicy domu Andrei Urban cokolwiek podejrzanego lub mogą pomóc w rozwiązaniu sprawy, proszone są o telefon pod nr. (630) 789 7089. (gd)

Categories: Chicago

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*