Szpital Strogera stracił 165 mln dol.

Szpital Strogera stracił 165 mln dol.

Szpital powiatowy Strogera stracił 165 mln dol. w wyniku niekompetencji pracowników wydziału billingu.

Jak stwierdził inspektor generalny powiatu Cook na podstawie przeprowadzonego przez siebie dochodzenia, wielomilionowe straty finansowe są rezultatem niekompetencji i karygodnych błędów personelu wydziału billingu oraz braku odpowiednich procedur administracyjnych w szpitalu Strogera.

Raport inspektora Patricka Blancharda, obejmujący ostatnie trzy lata, wskazuje na brak kwalifikacji zawodowych osób zatrudnionych w billingu i brak przygotowania do wykonywanej pracy.

Członkowie Rady Powiatu Cook wyrazili swoje zaszokowanie treścią dokumentu i rozmiarami strat pieniędzy, pochodzących z kieszeni podatnika. Zaapelowali o natychmiastowe wprowadzenie odpowiednich przepisów zabezpieczających przed stratami w przyszłości.

(ao)

fot.Google Map

Categories: Chicago

Comments

 1. dosmucacz
  dosmucacz 16 maja, 2018, 15:39

  Niekompetencja pracowników billingu. Co to oznacza? Poprostu nie znają czterech podstawowych działań matematycznych. Wszyscy są prawdopodobnie absolwentami chicagowskich szkół publicznych także pewnie absolwentami miejskich collegów i tzw wyższych uczelni. We wszystkich tych „szkołach” najważniejsze są związki zawodowe, a nie poziom nauczania.

  Reply this comment
 2. RP
  RP 17 maja, 2018, 09:43

  Affirmative action w akcji, zaloze sie ze wszyscy, albo znaczaca wiekszosc to ludzie dobrani do tych prac wg. koloru skory.

  Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*