Świąteczne spotkanie PACC w zdjęciach

Kilkudziesięciu członków i przyjaciół Polsko-Amerykańskiej Izby Handlowej uczestniczyło w dorocznym świątecznym spotkaniu w siedzibie Fundacji Kopernikowskiej. Gościem honorowym imprezy był skarbnik stanu Illinois Dan Rutherford. O świąteczną atmosferę zadbali m.in. młodzi muzycy z PaSO Music Academy.

Świąteczne spotkania Polsko-Amerykańskiej Izby Handlowej na stałe wpisały się już w kalendarz polonijnych imprez w Wietrznym Mieście. Uczestniczą w nich nie tylko lokalni przedsiębiorcy o polskich korzeniach, ale także ci, którzy znają i doceniają potencjał polonijnej społeczności w metropolii Chicago. Gościem honorowym tegorocznego spotkania był skarbnik stanu Illinois Dan Rutherford.

O oprawę muzyczną zadbali młodzi artyści z PaSO Music Academy. Znakomite przekąski przygotowała firma Professionals Prepare.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkania:

Cincopa WordPress plugin

Zdjęcia: archiwum PACC

in

Categories: Chicago, Fotonews, Polecamy

Comments

 1. Mada_Faka
  Mada_Faka 11 grudnia, 2012, 21:44

  zastanawialem sie gdzie to wrzucic zeby lusienke i jej wazeliniarzy wytelepalo , zrobilem „ene, due, rike, fake, torbe, borbe i kosmake, eus, deus, kosmateus, i morele – baks ” i wypadlo na ten ubogi w komentarze watek . ponizej link dla tumanow kto to jest wasz nagradzany prof bienieda ktorego byscie w lektyce nosili.
  p.s
  zdjecia sa suuuuper …

  http://studioopinii.pl/artykul/7894-krzysztof-lozinski-ekspert-od-bredni

  Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*