Strzelanina z niemowlęciem na tylnym siedzeniu

Strzelanina z niemowlęciem na tylnym siedzeniu

Do dwóch strzelanin doszło w podmiejskiej Aurorze w nocy ze środy na czwartek. W jednej z nich strzały padły w stronę samochodu, w którym jechała 8-miesięczna córka kierowcy.

19-letniego kierowcę, który stał na światłach w okolicy Montgomery Road i Hill Avenue w Aurorze, postrzelono w środę 30 maja około 7.50 pm. Według policji strzały padły ze srebrnego lub jasnoniebieskiego pojazdu. Dziewczynce, która siedziała na tylnym siedzieniu nic się nie stało, podczas gdy jej ojciec doznał niegroźnych obrażeń.

Kilka godzin później, w czwartek o 2.30 am również w Aurorze policja otrzymała zgłoszenie dotyczące strzelaniny w budynku apartamentowycm w rejonie 900 Aurora Ave. Do szpitala trafił raniony kulą 29-latek. Według policji sprawcą strzelaniny był mężczyzna w ciemnym ubraniu i z zakrytą twarzą, który zbiegł z miejsca zdarzenia.

Władze twierdzą, że oba ataki zbrojne nie były przypadkowe. Osoby mogące pomóc w zidentyfikowaniu i ujęciu sprawców proszone są o kontakt pod nr tel. (630) 256-5500 lub (630) 892-1000.
(jm)

fot.pxhere.com

Categories: Chicago

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*