Strzelanina w szpitalu Mercy w Chicago

Strzelanina w szpitalu Mercy w Chicago

Do strzelaniny, w której rannych zostało kilka osób, w tym policjant, doszło w poniedziałek po południu w szpitalu Mercy, na południu Chicago. Jeden ze sprawców został śmiertelnie postrzelony. Policja bada przebieg i motywy zdarzenia.

Strzelanina wybuchła krótko po godz. 3 pm na parkingu Mercy Hospital, na południu Chicago, a następnie przeniosła się do wnętrza budynku szpitala znajdującego się na skrzyżowaniu ulicy 25. i Michigan Avenue. Pracownicy szpitala mówią o ośmiu lub dziewięciu oddanych strzałach. Wielu pracowników i pacjentów zabarykadowało się w biurach i szpitalnych salach. Inni szukali schronienia na zewnątrz, wybiegając z budynku z podniesionymi rękami. Na przyszpitalnym parkingu ludzie kryli się pomiędzy samochodami.

W chwili oddawania do druku tego numeru „Dziennika Związkowego” nie było jasne, co było przyczyną strzelaniny ani ile osób brało w niej udział. Policja podała informacje o kilku osobach rannych. Wśród nich jest policjant, który w stanie krytycznym trafił do szpitala Uniwersytetu Chicagowskiego. Jeden mężczyzna odniósł śmiertelne obrażenia.

Policja zarządziła częściową ewakuację szpitala i zabezpieczyła teren. Sprawca nie żyje.
(gd)

fot.Google Map

Categories: Chicago

Comments

 1. Normals
  Normals 19 listopada, 2018, 22:17

  Przyczyną był miłosny zawód, ex pani doktor pracujacej w szpitalu przyszedł do niej do pracy i podczas rozmowy na parkingu zastrzelił ją, po czym wywiązała się strzelanina pomiędzy nim a policjantami w wyniku czego zginął jeden policjant a drugi został postrzelony. Swoją drogą super kompetentną mamy Policję w Chicago, że byle gostek z ulicy strzela 3 razy do swojej ex po czym dobija ją czwartym strzałem, następnie jednego policjanta zabija a drugiego rani.

  Reply this comment
 2. Yankes
  Yankes 20 listopada, 2018, 14:22

  Jeszcze wiecej( rekreacyjnej) marihuany – jeszcze wiecej sklepow z bronia – jeszcze wiecej nowoczesnych kasyn – jeszcze wiecej ” newsow” do sprzedania…..kurwa…..wiecej i szybko!!!

  Reply this comment
 3. Yaroon
  Yaroon 20 listopada, 2018, 15:57

  I po co wam Rosja, Putin, al-kaida 🙁 ? nawet Chiny i latynosi ? Yankes…szczerze…mam was dość ! Kiście się we własnym sosie.

  Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*