Strzelanina na autostradzie

Strzelanina na autostradzie

Do scen jak z filmu gangsterskiego doszło w poniedziałek wieczorem na autostradzie I-57 w Calumet Park. W wyniku strzelaniny dwóch mężczyzn zginęło, a jeden odniósł obrażenia.

Do strzelaniny na autostradzie I-57 w Calumet Park doszło w poniedziałek, 22 października ok. godz. 8 pm. Do samochodu, którym jechało czterech mężczyzn, ogień otworzyli nieznani sprawcy jadący innym samochodem. Ostrzelany samochód zderzył się następnie z samochodem sprawców w okolicy zjazdu na ulicę 123.

Dwaj mężczyźni zginęli od kul, a trzeci został ranny. Ostatni z czterech mężczyzn jadących w ostrzelanym samochodzie wyszedł ze strzelaniny i kolizji bez szwanku. Samochód sprawców, pomimo udziału w kraksie, odjechał z miejsca zdarzenia. Sprawcy są poszukiwani przez policję.

To druga w ostatnich dniach strzelanina na autostradzie I-57. W ubiegły piątek strzelanina doprowadziła do zamknięcia obydwu pasów ruchu. Policja znalazła na jezdni kilkanaście sztuk łusek. Wśród 37 strzelanin, do których w 2018 roku doszło na stanowych autostradach, aż 12 miało miejsce na I-57.
(gd)

fot.Pixabay.com

Categories: Chicago

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*