Śmiertelny wypadek: pociąg uderzył w samochód przy ulicy Nagle

fot.vxla/Wikipedia

Młoda kobieta zginęła na miejscu, gdy pociąg uderzył w jej samochód przy ulicy Nagle w północno-zachodniej części Chicago. Trwa śledztwo w sprawie przyczyn wypadku.

Do tragedii doszło 4 października w godzinach wieczornego szczytu na przejeździe kolejowym w okolicy 5700 N. Nagle. 25-letnia kobieta poniosła śmierć na miejscu, gdy pociąg linii Metra uderzył w jej samochód. Władze nie zidentyfikowały ofiary. Wiadomo tylko, że była ona jedyną osobą znajdującą się w srebrnym nissanie.

Władze kontynuują śledztwo w tej sprawie. Jeszcze nie ustalono, dlaczego samochód znajdował się na torach, na kolejowym przejeździe po zamknięciu szlabanu. Przypuszcza się, że utknął w korku.

Okoliczni mieszkańcy i kierowcy przejeżdżający codziennie w godzinach szczytu w rejonie ruchliwego skrzyżowania trzech ulic – Nagle, Northwest Highway i Avondale – uskarżają się na codzienne gigantyczne zatory.

Był to już drugi śmiertelny wypadek na tym samym przejeździe kolejowym w tym roku. W styczniu zginął tam mężczyzna, gdy pociąg uderzył w jego samochód.

Z powodu wypadku 4 października przez ponad dwie godziny wstrzymane były pociągi w obu kierunkach.

(ao)

Categories: Chicago

Comments

 1. Anonim
  Anonim 5 października, 2017, 21:31

  LUDZIE SA TAK BESZCZELNI ZE NIE WIEM Z KAD TO SIE BIERZE UDAJA ZE JADA I SIE ZACZYMUJA ZA TORAMI SPECJALNIE ZEBY NARAZIC KOGOS NA WYPADEK CZY TAKA OSOBA TERAZ SPI SPOKOJNIE TO KIM ONA JEST SZATANEM PROSZE PISZCIE O TYM WIECEJ

  Reply this comment
  • JJJ
   JJJ 6 października, 2017, 09:26

   „beszczelni”, „z kad”, „zaczymuja”. DRAMAT!

   Reply this comment
   • mmm
    mmm 6 października, 2017, 13:08

    DRAMAT to jest to, ze czujesz potrzebe zabawiac sie w policje jezykowa, w komentarzach na taki temat.

    Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*