Schockująca propozycja

Aaron Schock fot.Michael Reynolds/EPA

Aaron Schock fot.Michael Reynolds/EPA

TitanMen – firma produkująca gejowskie filmy pornograficzne złożyła byłemu kongresmanowi Aaronowi Schockowi propozycję wystąpienia w serii produkcji. Za występy republikański polityk miałby zainkasować okrągły milion dolarów.

Zdaniem przedstawicieli TitanMen ich oferta to dla byłego kongresmana z Illinois szansa na wyjście z długów i poprawę swojej sytuacji materialnej. Przypomnijmy, że kongresman Aaron Schock stał się w zeszłym roku bohaterem polityczno–finansowego skandalu. Wśród zarzutów wobec republikańskiego polityka znalazły się m.in. dotyczące defraudacji funduszy wyborczych i używanie środków kampanijnych na własne wydatki. Na samych adwokatów i opłaty prawne, już po ujawnieniu skandalu, Schock wydał ok. 2,5 mln dolarów.

Wiceprezes TitanMen Keith Webb powiedział w wywiadzie dla „Huffington Post”, że „oferta dla kongresmana Schocka to sytuacja, w której nie ma przegranych” oraz że „pomimo ciążących na polityku zarzutach, ma on wiele do zaoferowania naszym fanom”. Pomysł występu w gejowskich filmach podchwycili fani gatunku, podkreślając chłopięcą urodę i imponującą muskulaturę 34-letniego Schocka.

Pomimo finansowej atrakcyjności oferty, szanse na zobaczenie byłego kongresmana w produkcji TitanMan są bliskie zera. Aaron Schock wielokrotnie podkreślał, że nie jest gejem.

(gd)

Categories: Chicago

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*