Sąsiad zatrzymany ws. morderstwa mieszkanki Schaumburga

Tiffany Trasher i podejrzany o dokonanie morderstwa Bulmaro Mejia-Maya fot.Facebook, komenda policji w Schaumburgu

Tiffany Trasher i podejrzany o dokonanie morderstwa Bulmaro Mejia-Maya fot.Facebook, komenda policji w Schaumburgu

29-letni meżczyzna został zatrzymany w sprawie morderstwa Tiffany Thrasher. Bulmaro Mejia-Maya usłyszał zarzuty dokonania morderstwa pierwszego stopnia, wtargnięcia do domu i gwałtu – poinformowała policja podczas konferencji prasowej zwołanej w czwartek rano.

Mejia-Maya mieszkał przez ostatnich 6 miesięcy w apartamencie w sąsiednim budynku, ale do końca nie wiadomo, czy ofiara i zabójca się znali. Zabójca został aresztowany w Jacksonville na Florydzie w środę w nocy.
Policja czeka w dalszym ciągu na rezultaty badań potwierdzających lub wykluczających dokonaniu gwałtu.

Przypomnijmy, że Tiffany Trasher została znaleziona martwa w jej apartamencie w Schaumburgu; według wstępnych ustaleń, kobieta została uduszona pomiędzy 20.00 w sobotę a 11.45 w niedzielę. Według policji prawdopodobnie poza zatrzymanym w morderstwo nie były zamieszane inne osoby.

Ciało 33-letniej Tiffany Thrasher policja znalazła 16 kwietnia w wynajmowanym przez nią mieszkaniu w okolicy 2600 Clipper Drive w Schaumburgu.
Funkcjonariusze zjawili się w mieszkaniu na prośbę zaniepokojonych przyjaciół kobiety, kiedy Tiffany nie pojawiła się w kościele w niedzielę wielkanocną. Według sąsiadów Thrasher od niedawna mieszkała w budynku wraz z inną kobietą, która wyjechała na weekend. (mu, jm)

Categories: Chicago

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*