Rozszerzone samobójstwo w Joliet

fot.123RF Stock Photos

Ciała 41-letniej kobiety i jej pięcioletnich bliźniaczek znaleziono w domu w miejscowości Joliet, na południowo-zachodnich przedmieściach Chicago. Ofiary zginęły na skutek ran postrzałowych. Policja podejrzewa rozszerzone samobójstwo.

28 sierpnia po południu policja została wezwana do domu znajdującego się w okolicy 400 North Reed Street w Joliet. Wewnątrz funkcjonariusze dokonali wstrząsającego odkrycia. 41-letnia Celisa Henning i jej pięcioletnie bliźniaczki Makayla i Addison zginąły od ran postrzałowych. Ciała odkrył ojciec dziewczynek.

Policja prowadzi śledztwo w sprawie śmierci matki i córek. Zdaniem śledczych najbardziej prawdopodobne jest tzw. rozszerzone samobójstwo. Policja podejrzewa, że Celisa Henning zastrzeliła dziewczynki, po czym popełniła samobójstwo. Badane są motywy jej desperackiego czynu i przyczyny tragedii. Dokładne przyczyny śmierci ustalą patolodzy po przeprowadzeniu sekcji zwłok ofiar.

Sąsiedzi twierdzą, że Henningowie byli spokojną rodziną, w której nie dochodziło do awantur ani przemocy. Bliźniaczki Makayla i Addison za kilka dni miały rozpocząć naukę w zerówce i obchodzić szóste urodziny.
(gd)

Categories: Chicago

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*