Republikańska stanowa senator… bije się z mężem

Przemoc domowa w mieszkaniu stanowej senator z Lake Villa powiecie Lake? Tak! Problem w tym, że władzom trudno ustalić winnego, bo jak wynika z zeznań zarόwno senator Suzi Schmidt, jak i jej męża do rękoczynόw dochodziło z obu stron… I to nie po raz z pierwszy.

fot. Senator z 31. dystryktu, Suzi Schmidt

W poniedziałek, około godziny 18.30 policja z Lake Villa została wezwana do domu republikańskiej senator. Interwencja związana była z kłόtnią rodzinną.  Mąż pani senator, Robert Schmidt zeznał oficerom policji, że małżonka uderzyła go w głowę telefonem komόrkowym i… podrapała. Sen. Schmidt z kolei oskarżyła swego męża o to, że ten powalił ją na ziemię i uderzył w oko. Policjani w raporcie napisali, że naocznie byli w stanie stwierdzić zaczerwienienie pod okiem pani senator i zadrapania na przedramieniu jej męża. Doszli do wniosku, że nie mogą nikomu postawić zarzutόw, gdyż zdarzenie miało charakter obopόlnego ataku. Podobnego zdania był także prokurator powiatu Lake. – Nie bylibyśmy w stanie przedstawić przed sądem winnego, to była dwustronna bόjka – stwierdził prokurator Steve Scheller.

Co ciekawe to nie pierwszy przypadek interwencji w domu stanowej senator. W połowie sierpnia policjanci z biura szeryfa powiatu Lake odnotowali w raporcie domową kłόtnię pomiędzy Suzi a Robertem Schmidt. Szeryf Mark Curran nie wniόsł oskarżenia stwierdzając, że w tamtym przypadku zakończyło się na werbalnym ataku z obu stron.

Senator Schmidt po poniedziałkowym incydencie opublikowała oświadczenie, w ktόrym czytamy: „Mόj mąż i ja przechodzimy obecnie przez najbardziej trudny i wymagający okres naszego 31-letniego małżeństwa. To dla mnie bardzo trudny, osobisty problem i żałuję, że stał się on przedmiotem publicznej debaty. Wspόlnie z mężem podjęliśmy kroki, mające na celu znalezienia rozwiązania obecnej sytuacji. Pomimo ostatnich wydarzeń, Bob i ja doceniamy wsparcie jakie  otrzymaliśmy ze strony naszych bliskich i przyjaciόł”.

Republikańska senator Suzi Schmidt zasiada w stanowej legislaturze od 2010 roku i reprezentuje 31. okręg wyborczy.

DaB

Categories: Chicago

Comments

 1. Grabarz Cmentarny
  Grabarz Cmentarny 28 września, 2011, 15:32

  Lake County jest powiatem przestępczym i korupcji uprawianej przez urzędników powiatowych. Sheriff jest dobrym tego przykładem, nie mówiąc o innych złoczyńcach.

  Reply this comment
  • Charlie_Charlie
   Charlie_Charlie 28 września, 2011, 17:31

   jak sie domyslamy powinni wygnac ich do gnoju tak?
   gleboko oddychaj…zamknij oczy , zrelaksuj sie…wyobraz sobie ze jestes piekny mlody i inteligentny…
   pomozemy ci boczek! spoko 🙂

   Reply this comment
 2. Goral
  Goral 1 października, 2011, 06:36

  Widac ze. Nie tylko polacy sie awanturuja

  Reply this comment
 3. Joe B
  Joe B 1 października, 2011, 22:03

  Usmiecha sie jak konska dupa do bata a jaka pryszczata straszydlo.

  Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*