Ratował się skokiem z balkonu. Zmarł w szpitalu

Ratował się skokiem z balkonu. Zmarł w szpitalu

Tragicznie zakończył się skok z balkonu mężczyzny uciekającego z płonącego domu. 55-latek zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. 

Kilka ekip strażackich wzięło udział w gaszeniu pożaru 3-piętrowego budynku przy 5201 Carriageway Drive w Rolling Meadows. Pożar rozprzestrzelił się z największą siłą na 3 piętrze.

Budynek ewakuowano oprócz jednego mieszkańca – Kennetha Vansickle, któremu płomienie uniemożliwiły ucieczkę. Zdesperowany ukrył się na balkonie, skąd zmuszony był wyskoczyć.

Vansickle został przewieziony do Northwest Community Hospital w Arlington Heights, gdzie lekarze stwierdzili jego zgon.

Akcja gaśnicza trwała przez następne kilka godzin. Nikt inny nie doznał obrażeń, lecz wiele rodzin straciło dach nad głową. W budynku, który nie posiadał instalacji tryskaczowej mieści się 50 mieszkań. (ak)

fot.pixabay.com

 

Zamieszczone na stronach internetowych portalu www.DziennikZwiazkowy.com materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Codziennego Serwisu Informacyjnego PAP, będącego bazą danych, którego producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Alliance Printers and Publishers na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione.

Categories: Chicago

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*