Ranking: chicagowski rejs architektoniczny na 2. miejscu na świecie

Ranking: chicagowski rejs architektoniczny na 2. miejscu na świecie

Atrakcji turystycznych na światowym poziomie nie trzeba szukać ani długo, ani daleko. Rejs architektoniczny po rzece Chicago znalazł się na drugim miejscu najlepszych na świecie doświadczeń turystycznych – tuż za Kaplicą Sykstyńską!

Największy na świecie portal turystyczny Trip Advisor na podstawie opinii podróżujących umieścił Chicago’s Architecture River Cruise na drugim miejscu wśród najlepszych na świecie doświadczeń turystycznych 2019 roku.

Rejsy po rzece Chicago, organizowane przez Shoreline Sightseeing, dają możliwość podziwiania największych pereł architektonicznych Wietrznego Miasta z niepowtarzalnej i niezakłóconej perspektywy. Z wewnątrz płynącej po rzece łodzi budynki widziane są z bliska, w pełnej okazałości, z dołu do góry.

Obok Kaplicy Sykstyńskiej i rejsu architektonicznego w Chicago na liście najlepszych na świecie doświadczeń turystycznych znalazło się również jednodniowe zwiedzanie Toskanii, nurkowanie w Islandii czy wycieczka motorowerem po kanionie Red Rock w pobliżu Las Vegas.
(jm)

fot.Chicago Architecture Center/www.architecture.org

Categories: Chicago

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*