Raj orzechowo-kakaowy w Chicago

Raj orzechowo-kakaowy w Chicago

Zapomnij o zdrowym śniadaniu i letnim odchudzaniu. Miłośnicy nutelli od dziś mogą rozkoszować się słodkimi smakami w restauracji swoich snów.

Długo oczekiwana Nutella Cafe 31 maja po raz pierwszy otworzyła swoje podwoje w kształcie słoika Nutelli przy skrzyżowaniu ulic Michigan i Lake niedaleko Parku Milenijnego. Pierwszych 400 gości zostało powitanych rogalikami nadziewanymi ulubionym kremem z orzechów laskowych i kakao.
Choć oficjalne otwarcie odbyło się o godz.10, kolejka przed drzwiami pierwszej w Ameryce restauracji włoskiej firmy Ferrero ustawiała się już od 5 rano.

Wśród smakołyków serwowanych przez Nutella Cafe są m.in. bagietki z nutellą, jogurt z granolą z dodatkiem jagód i orzechów włoskich oraz inne włoskie specjały.

Restauracja mieści się pod adresem 189 North Michigan Avenue w Chicago. Więcej informacji na stronie www.Facebook.com/NutellaCafeChicago.

(jm)

fot.PRNewsfoto/Nutella

Categories: Chicago

Comments

  1. Git
    Git 31 maja, 2017, 18:28

    99 % Nutella to olej palmowy ktory powduje wysoki cholesterol i jest bardzo niezdrowy Jedzenie Nutella na sniadanie jest tak zdrowe jak jedzenie cereal ktore zawiera tony cukru i tuczacej kukurydzy

    Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*