„Pszczeli” zabójca aresztowany

Oficer policji został aresztowany w piątek w Will County w stanie Illinois w związku z morderstwami, które miały miejsce na przestrzeni ostatnich kilku dni w Indianie i Illinois. Przestępca postrzelił trzech przypadkowych mężczyzn, w tym jednego śmiertelnie, za co postawiono mu zarzut zabójstwa pierwszego stopnia.

fot. CBS Chicago/ „Pszczeli” zabójca, który postrzelił trzy osoby w Indianie i Illinois, okazał się być policjantem

Aresztowany to 37-letni Brian E. Dorian, oficer z wydziału policji w Lynwood, w powiecie Cook, w stanie Illinois. Kaucja za jego uwolnienie wynosi 2,5 mln dolarów.

Dorian jest podejrzany o zabicie 45-letniego Rolando Alonso z Hammond w Indianie, który zmarł po postrzeleniu w głowę. Mężczyzna pracował w okolicach Beecher w Illinois, kiedy przestępca podszedł do niego, zaczął rozmowę o przechowywaniu pszczół, a następnie zaczął strzelać.

Natomiast raniony przed swoim domem 19-letni Joshua Garza, pracownik budowy, przebywa w szpitalu w Oak Lawn w stanie Illinois. W Lowell, w Indianie zabójca ranił kolejną osobę – farmera.

Nieznane są jeszcze motywy działania sprawcy. Wiadomo, że ostatni rok spędził na zwolnieniu lekarskim.

Pierwszą rozprawę zaplanowano na wtorek po południu.

KK (CNN, Inf. Wł.)

Copyright ©2010 4NEWSMEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Categories: Chicago

Comments

 1. nowy
  nowy 8 października, 2010, 20:08

  A to truteń jeden.

  Reply this comment
 2. hannah
  hannah 8 października, 2010, 20:27

  … choroba zawodowa… psychiatra czesto doluje jak ciagle pracuje na oddziale zamknietym,… a policjanci sa tez ciagle narazeni na bezwiedne przyjmowanie nawykow srodowiska w ktorym pracuja…

  Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*