Próba uprowadzenia nastolatki w Jefferson Park

fot.Brett Gustafson/Wikipedia

fot.Brett Gustafson/Wikipedia

Policja poszukuje mężczyzny, który próbował zwabić do samochodu nastolatkę w chicagowskim Jefferson Park, w północno-zachodniej części miasta.

Do zdarzenia doszło 16 października około godz. 16 w rejonie 6100 West Berwyn. 15-latka przechodziła ulicą, gdy zatrzymał się przy niej samochód, a prowadzący go mężczyzna zapytał nastolatkę, czy potrzebuje podwiezienia. Dziewczyna zaprzeczyła i szybko oddaliła się od samochodu. W domu powiedziała ojcu, co się stało, ten zaś zawiadomił policję.

Podano rysopis poszukiwanego, niedoszłego porywacza: jest łysiejącym szatynem w okularach, krępej budowy ciała, w wieku około 50 lat. W chwili incydentu ubrany był w zieloną koszulę, a jego biały, czterodrzwiowy samochód, nowszego rocznika, był czysty i nieuszkodzony.

Policja prosi o kontakt osoby mogące udzielić dodatkowych informacji. Należy telefonować do wydziału detektywów pod nr: (312) 744-8200.

(ao)

Categories: Chicago

Comments

  1. Normals
    Normals 18 października, 2016, 18:05

    A na jakiej podstawie pisze sie o tym czlowieku ,ze to niedoszly porywacz ? Z tekstu nie wynika nic wiecej niz to ,ze zaoferowal dziewczynie ze ja podwiezie .

    Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*