Próba porwania chłopca w Elmhurst

Portret pamięciowy porywacza z Elmhurst fot.Elmhurst Police Department

Portret pamięciowy porywacza z Elmhurst fot.Elmhurst Police Department

Do nieudanej próby porwania 12-latka doszło w zeszłym tygodniu w podchicagowskim Elmhurst. Policja prosi o pomoc w ujęciu mężczyzny, który próbował zwabić chłopca do swojego pick-upa, prosząc go o pomoc w poszukiwaniach zaginionego psa.

W zeszły piątek, 13 listopada w miejscowości Elmhurst, do idącego chodnikiem 12-latka podjechał pick-up. Kierowca poprosił chłopca o pomoc w poszukiwaniu zaginionego psa, w zamian obiecując nagrodę. – Po prostu wsiądź do samochodu, potrzebuje twojej pomocy – miał powiedzieć mężczyzna. Chłopiec odmówił i uciekł, a pick-up odjechał z dużą prędkością.

Poszukiwany mężczyzna to Latynos w wieku 30-40 lat, o jasnej karnacji, z zarostem na twarzy i blizną w kszałcie półksiężyca nad lewym okiem. Ubrany był w bluzę z kapturem, mówił głębokim, tubalnym głosem. Mężczyzna poruszał się chevroletem silverado, rocznik 2003, z rdzą i wgnieceniami na tylnej klapie i drzwiach pasażera.

Policja prosi o pomoc w ustaleniu personaliów sprawcy i telefon do departamentu policji w Elmhurst, nr tel. (630) 530-3050.

(gd)

Categories: Chicago

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*