Pracownik w Morton Grove groził, że „rozstrzela firmę”

Pracownik w Morton Grove groził, że „rozstrzela firmę”

Aresztowano mężczyznę na północnych przedmieściach, który rozpowiadał kolegom z pracy, że rozstrzela wszystkich w swoim miejscu zatrudnienia, jeżeli kiedykolwiek zostanie zwolniony.

59-letni mieszkaniec Lake Villa, Terry E. Edwards, pod koniec czerwca został oskarżony o zakłócanie porządku poprzez niepokojenie pracowników specjalistycznej apteki przy 8130 Lehigh Ave. w Morton Grove.

Według policji, 26 czerwca dwóch pracowników zawiadomiło władze o niepokojących groźbach ze strony Edwardsa. Mężczyzna został aresztowany w aptece następnego dnia.

Podczas policyjnego przesłuchania Edwards przyznał, że powiedział koledze, że „rozstrzela to miejsce”, lecz stwierdzenie to miało być żartobliwe. Z domu Edwardsa skonfiskowano broń, na którą mężczyzna nie miał ważnego pozwolenia. Podejrzany przyznał również, że 21 czerwca groził „torturowaniem pracowników w ich domach”, co również miało być żartem.

Według policji, mężczyzna został zwolniony z pracy z zakazem wstępu na teren firmy. Przed sądem w Skokie stanie 9 sierpnia.

(jm)

Na zdjęciu: 8130 Lehigh Ave. w Morton Grove fot.Google Map

Categories: Chicago

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*