Polka zamieszana w kradzież i ucieczkę

Sylwia Kopacz fot.DuPage County Sheriff’s Office

Sylwia Kopacz fot.DuPage County Sheriff’s Office

Sylwia Kopacz i jej partner podczas ucieczki przed policją rozbili skradziony kilka dni wcześniej samochód. Ostatecznie znaleźli się w areszcie, gdzie postawiono im szereg zarzutów.

Biuro szeryfa powiatu DuPage podało, że w areszcie przebywa 25-letni Nicholas Stafford, zamieszkały w okolicy 7900 Nagle Avenue w Burbank i 28-letnia Sylwia Kopacz, zamieszkała w okolicy 1000 Inverrary Lane w Palatine.

Patrol policyjny zaobserwował w pobliżu miasteczka Lisle samochód, którego kradzież zgłoszono kilka dni wcześniej. Podczas próby zatrzymania pojazdu doszło do wypadku, a kierowca i pasażerka, których zidentyfikowano jako Stafford i Kopacz, zbiegli.

Kierowcę aresztowano po 12 godzinach podczas próby włamania do domu w rejonie Lisle. Kopacz znalazła się w policyjnym areszcie jeszcze tego samego wieczoru.

Stafford usłyszał m.in. zarzut posiadania kradzionego pojazdu i kradzionego prawa jazdy oraz próbę włamania do prywatnego domu. Przebywa w areszcie powiatu DuPage z możliwością wyjścia na wolność po wpłaniu 230 tys. dol. kaucji. Kopacz może odpowiadać z wolnej stopy po zapłaceniu kaucji w wysokości 20 tys. dolarów. (ak)

Categories: Chicago

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*