Polka z Mount Prospect ofiarą oszustwa na 9 tys. dolarów

fot.NikolayF/pixabay.com

fot.NikolayF/pixabay.com

Mieszkanka podchicagowskiego Mount Prospect padła ofiarą oszustwa. Telefonująca do niej kobieta, także Polka, poinformowała o aresztowaniu jej córki. Rzekoma kaucja sięgała 77 tysięcy dolarów.

Przerażona kobieta, która usłyszała przez telefon, że jej córka niemal nie zabiła kogoś w wypadku samochodowym i jest za to aresztowana, może wyjść na wolność po wpłaceniu 77 tys. dolarów. Mieszkanka Mount Prospect nie miała takiej kwoty, ale zaoferowała 5 tysięcy w gotówce i kolejne 4 tys. w biżuterii.

Rozmówczyni poinformowała, że adwokat córki przyjedzie odebrać pieniądze i kosztowności. Jak informuje “Daily Herald” Polka spotkała się z mężczyzną udającym adwokata w lobby budynku, w którym mieszka. Otrzymała pokwitowanie za przekazaną kwotę.

Otrzeźwienie przyszło za późno. (tz)

Categories: Chicago

Comments

 1. Normals
  Normals 13 września, 2016, 21:55

  Ten news przekaze do Polski.Jakim skonczonym kretynem trzeba byc ,zeby w USA dac sie zrobic metoda na policjanta a wlasciwie policjantke i to w dodatku dzwoniaca w jezyku polskim.Ja rozumiem ,ze to Chicago i duzo jest Polakow ale ludzie myslcie troche !!!!!

  Reply this comment
  • Anonim
   Anonim 23 maja, 2017, 15:19

   Nie oceniaj ludzi i nie nazywaj kretynami bo nie wiesz kim sa i przez co musza przechodzic. Moja mama 2 miesiace temu zostala oszukana na 20 tysiecy. Ktos zadzwonil do niej po polsku podajac sie za corke I powiedzial ze potrzebuje te pieniadze na zaplacenie zaleglosci inaczej corka straci dom. Mama wiedzac ze take sytuacja moglaby miec miejsce bo corka chorowala na raka a oprocz tego miala inne problemy wiec mama byla pewno ze rozmawia z corka uwierzyla i przekazala pieniadze osobie ktora po nie przyjechala. Nie wyzywaj wiec nikogo od kretynow bo twoja rodzine tez moglo to spotkac. Moja mama zawsze byla rozsadna. Tym razem nie moze wytlumaczyc co ja tak zaslepilo. Mysle ze Polacy powinni sie wstydzic ze tak oszukuja.

   Reply this comment
 2. zza kałuży
  zza kałuży 13 września, 2016, 22:04

  Mnie to wcale nie dziwi. Pisrydzyki muszą w końcu gdzieś mieszkać. Dlaczego nie w Mount Prospect?

  Reply this comment
 3. Magda
  Magda 13 września, 2016, 22:21

  Co za żałosny mały czlowueczek nie może sie pogodzić z przegrana PO.

  Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*