Policyjny karabin na środku skrzyżowania 

Policyjny karabin na środku skrzyżowania 

Policjant biura szeryfa powiatu Cook zostawił broń na bagażniku swego samochodu, a następnie odjechał. Karabin na środku skrzyżowania znalazł przypadkowy kierowca.

38-letni Eric Koehler odebrał w niedzielę po południu dzieci z domu byłej żony w Wauconda, gdy przejeżdżając przez skrzyżowanie dostrzegł czarną torbę. − Sam posiadam broń, więc od razu poznałem, co może się w takim pokrowcu znajdować. Nie chciałem straszyć dzieci, więc postanowiłem, że zajrzę do środka po przyjeździe do domu − mówi Koehler.

Już w domu w McHenry wyjął z torby karabin kalibru .223 z 20-25-pociskowym magazynkiem. Zidentyfikował go jako własność biura szeryfa powiatu Lake, o czym powiadomił właściciela, który przyjechał po odbiór zguby.

Oficerowie śledczy powiatu Cook prowadzą dochodzenie w sprawie incydentu, który określają jako „bardzo poważny”.

−  Policjant zmieniał samochody. Przesiadał się z prywatnego do służbowego. Położył broń na bagażniku i odjechał, nie zdając sobie sprawy, że zapomniał o broni. Karabin w końcu spadł − wyjaśnił zastępca szeryfa Ray Rose. Nie wiadomo, jak długo torba z karabinem leżała na skrzyżowaniu.

Przedstawiciele organów ścigania rutynowo posługują się karabinkiem AR-15.  (ak)

fot.Wikipedia

Categories: Chicago

Comments

  1. zza kałuży
    zza kałuży 29 stycznia, 2015, 20:36

    USA i broń.

    Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*