Policja: zastrzelił żonę, a następnie popełnił samobójstwo

Policja: zastrzelił żonę, a następnie popełnił samobójstwo

Ciała dwojga osób znalezione we wtorek wieczorem w domu w okolicy 500 Horizon Drive w Bartlett policja zidentyfikowała jako 55-letnią Eileen P. Sulli i 49-letniego Davida H. Stone’a. 

fot.SanjibLemar/Wikipedia

fot.SanjibLemar/Wikipedia

Sierż. Geoffrey Pretkelis wyjaśnił, że po przybyciu policji ciało kobiety odnaleziono w pokoju gościnnym. Zwłoki mężczyzny znajdowały się w łazience na pierwszym piętrze.

Z autopsji przeprowadzonej przez patologa powiatu Cook wynika, że kobieta poniosła śmierć w wyniku strzałów oddanych w głowę. Mężczyzna miał kilka ran zadanych ostrym narzędziem, a za przyczynę jego śmierci uznaje się samobójstwo.

Sąsiad denatów, Daniel Somenek ujawnił oficerom śledczym, że para mieszkała w domu przy Horizon Drive od 6 lat. Przed miesiącem mężczyzna stracił pracę, a jego partnerka była zatrudniona w lokalnym sklepie Walgreens. Dodał, iż ostatni raz widział oboje mieszkańców pięć lub sześć dni temu. Określił ich jako „ludzi miłych i spokojnych, którzy żyli własnym życiem”. Nie widział też żadnych oznak awantur czy innych kłopotów rodzinnych.

Inny sąsiad, Frank Provenzano określił okolicę, w której doszło do zbrodni za ”bardzo  spokojną”, gdzie „można się doliczyć więcej psów niż dzieci”. Przyznał, że „z sąsiadami wymieniał uprzejmości”, lecz „o ich życiu wie bardzo niewiele”.

Policja próbuje ustalić motywy zbrodni. (ak)

Categories: Chicago

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*