Policja w Jefferson Park ostrzega przed uzbrojonymi złodziejami samochodów

Policja w Jefferson Park ostrzega przed uzbrojonymi złodziejami samochodów

Funkcjonariusze z Dystryktu 16. ostrzegają mieszkańców Jefferson Park przed grupą bandytów terroryzujących kierowców i kradnących samochody.

Do dwóch, niemal identycznych napadów w przeciągu kilku minut doszło w poniedziałek, 22 października, w okolicach 3900 North Major Avenue. Do napadów na samotne kobiety siedzące w zaparkowanych samochodach doszło około godz. 9:22 pm i 9:27 pm.
W obydwu przypadkach do kobiet siedzących w autach podeszła grupa czterech Latynosów, którzy sterroryzowali ofiary bronią i zażądali ich pojazdów. Gdy dwóch napastników przejmowało auto, dwóch pozostałych odjeżdżało ciemnozieloną hondą CRV.

Policja prosi o zgłaszanie podejrzanych zachowań i osób, które pojawiają się w sąsiedztwie oraz o zachowanie szczególnej ostrożności. Radzi też, by nie podejmować prób konfrontacji z napastnikami, którzy są uzbrojeni, tylko natychmiast zawiadomić policję korzystając z numeru alarmowego 911.

Świadków zdarzeń oraz osoby posiadające informacje dotyczące napadów prosi się o kontakt z biurem detektywów: (312) 744-8263

(ar)

Na zdjęciu: Okolica 3900 N. Major Ave. fot. Google Map

Categories: Chicago

Comments

  1. Stefan
    Stefan 23 października, 2019, 17:46

    Od kiedy Irving Park i Central jest w dzielnicy Jefferson Park Wszystkie przestepstwa ktore sie zdarzyly w polnocno zachodnich dzielnicach dz pisze ze zdarzyly sie w Jefferson Park W J P jest komenda policji do ktorej sie zwozi wszystkich zatrzymanych z rejonu co nie jest jednoznaczne ze wszystkie przestepstwa sie tam zdarzyly

    Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*