Policja szuka kierowcy samochodu, w którym zginął Polak

Chicagowska policja szuka kierowcy samochodu, który w nocy z piątku na  sobotę uderzył w słup z sygnalizacją świetlną  powodując śmierć pasażera pojazdu. Siedząca za kierownicą osoba zbiegła z miejsca wypadku. Do zdarzenia doszło w okolicy 4532 West Belmont w Chicago o 12:30 w nocy z piątku na sobotę.

Jak poinformował nasz portal przedstawiciel chicagowskiej policji, 35-letni Artur Rękas, pasażer auta, zmarł na skutek urazów szyi i głowy po przewiezieniu do Advocate Illinois Masonic Medical Center, gdzie o 12:45 stwierdzono jego zgon.

Wszystkie osoby, które były świadkami zdarzenia, lub mogą udzielić dodatkowych informacji proszone są o kontakt (po polsku) pod numerem telefonu: (847) 721 8408.

MB (Inf.wł.)

Copyright ©2010 4NEWSMEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Categories: Chicago

Comments

 1. Michu76
  Michu76 3 maja, 2010, 20:00

  toPasażerem był mój kolega.Znaliśmy się od ponad 20 lat…Jeśli kto kolwiek coś wie lub widział to pomóżcie proszę,przedewszystkim zrozpaczonej rodzinie

  Reply this comment
 2. Ważka
  Ważka 4 maja, 2010, 07:49

  Wszystkich proszę,kto może pomóc ustalic kierowcę ,który przyczynił się do śmierci kuzyna mojego męża ,a mojego wieloletniego przyjaciela.Przez jakiegoś nieodpowiedzialnego typa Artur zostawił żonę i dwójkę ukochanych dzieci.PROSIMY O POMOC KAŻDEGO KTO COŚ WIE NA TEN TEMAT!!!
  ;((( [*][*][*] ….

  Reply this comment
 3. foczka
  foczka 4 maja, 2010, 13:58

  To był mój kuzyn prosze pomóżcie odnaleść kierowcę.Artur był wesołym kochającym ojcem mężem i kolegą.Przez kogoś zostawił dzieci i żone.Pomocy może ktoś widział niech to zgłosi.Cierpimy po stracie Artura wszyscy bo on był dobrym człowiekiem.Cierpi rodzina,cierpią znajomi ale najbardziej cierpi żona Artura i dzieciątka małe dzieci które straciły ukochanego tatusia.BŁAGAM POMÓŻCIE ZNALEŚĆ TEGO KIEROWCE KTÓRY ODEBRAŁ NAM ARTURA KOCHANEGO KUZYNA.

  Reply this comment
 4. Michu76
  Michu76 4 maja, 2010, 14:05

  mam nadzieję kochani że wkrótce dosięgnie tego sprawce sprawiedliwość

  Reply this comment
 5. siostra
  siostra 4 maja, 2010, 15:50

  Wszystkim z calego serca dziekuje za pamiec o bracie i za wsparcie mojej rodziny w tej tragedii.
  Msza święta za dusze Świętej Pamięci mojego brata Artura Rekas zd.Karbowski odbędzie się w sobote 08 maja o godzinie 18:00 w Parafii Chrystusa Króla Wszechświata na osiedlu Chopina.Ania Kruschewska zd.Karbowska

  Reply this comment
 6. Michu76
  Michu76 9 maja, 2010, 05:43

  Najgorsze że obaj tzn Artur i ten kierowca byli z tego samego kraju,i dla mnie się w głowie nie mieści że rodak nie pomógł rodakowi….Dzieliło ich od domu rodzinnego setki kilometrów i tak się zachować jak ten człowiek zrobił to się nie mieści w głowie.Mam jednak nadzieję że nie wszyscy Polacy są tacy sami w U.S.A….Pozdrowienia dla redakcji która robi tak fantastyczna strona która moim zdaniem pomaga ludzią którzy są tak daleko od domu….Wielkie ukłony w stronę tych ludzi….Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam

  Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*