Podejrzana o makabryczny mord para przeszła badania psychiatryczne

Podejrzana o makabryczny mord para przeszła badania psychiatryczne

19-latka i jej 21-letni partner, aresztowani w związku z zamordowaniem matki młodej kobiety i ukryciem jej ciała w walizce, przeszli badania psychiatryczne w związku z budzącym obawy zachowaniem w czasie przesłuchania przez policję.

Ciało 62-letniej Sheili Von Weise Mack  z Chicago znaleziono w ubiegłym tygodniu w walizce w pięciogwiazdkowym hotelu  w kurorcie na indonezyjskiej wyspie Bali.

Córka kobiety  19-letnia Heather Lois Mack i jej partner, 21-letni Tommy Schaefer, zostali aresztowani w innym ośrodku wypoczynkowym, po tym jak zostawili walizkę ze zwłokami w taksówce i uciekli.

Policja indonezyjska powiedziała reporterom amerykańskich stacji telewizyjnych, że para odmawiała współpracy z policją i podczas przesłuchań dziwnie się zachowywała. Córka zamordowanej śmiała się i śpiewała.

Śledczy poszukujący motywu zbrodni skierowali podejrzanych na badania krwi na narkotyki i na konsultację psychiatryczną.

Media w Chicago podały, że Heather Lois Mack miała trudne relacje z matką; do ich domu w Oak Park, a później w Chicago, często wzywana była policja z powodu awantur  i rękoczynów, a także kradzieży i ucieczek z domu.

Przyjaciele i znajomi obydwu kobiet stwierdzili, że  Heather Lois Mack  była trudnym dzieckiem jeszcze w gimnazjum, wkrótce po śmierci ojca Jamesa Macka znanego kompozytora i producenta muzycznego.

Na portalach społecznościowych opublikowano zdjęcia i nagrania wideo z wybrykami dziewczyny. (ao)

Zdjęcie: Heather Lois Mack i Tommy Schaefer (na większej fotografii) oraz Sheili Von Weise Mack (z prawej) fot.Facebook/Twitter

 

Categories: Chicago

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*