Pijana matka zostawiła niemowlę w rozgrzanym samochodzie

Pijana matka zostawiła niemowlę w rozgrzanym samochodzie

Mieszkanka East Chicago odpowie za narażenie zdrowia i życia swojej dwumiesięcznej córki. Pijana kobieta zostawiła dziecko w rozgrzanym samochodzie.

Do zdarzenia doszło 15 czerwca w okolicy 4800 Wegg Avenue, w miejscowości East Chicago. O godz. 5.49 pm policja otrzymała zgłoszenie dotyczące niemowlęcia pozostawionego w samochodzie, przy temperaturze na zewnątrz wynoszącej ponad 90 stopni Fahrenheita.
Na policję zadzwonił ojciec dwumiesięcznej dziewczynki, który chwilę wcześniej wrócił do domu i nie zastał w nim córki. Znalazł natomiast zamroczoną alkoholem matkę dziecka, która nie wiedziała, co stało się z dziewczynką. Ojciec znalazł spocone i przegrzane niemowlę na tylnym siedzeniu zaparkowanego przed domem samochodu.
Okazało się, że matka dziecka tego dnia od rana piła alkohol. Około godziny piątej po południu kobieta pojechała do sklepu po więcej alkoholu, ale po powrocie zapomniała, że wzięła ze sobą dziecko. Przegrzanej i odwodnionej dziewczynce udzielono pomocy w St. Catherine Hospital. 34-letnia Alejandra Feliciano została oskarżona o narażenie na niebezpieczeństwo zdrowia i życia swojego dziecka.
(gd)

fot.123RF Stock Photos

Categories: Chicago

Comments

  1. olka
    olka 26 czerwca, 2018, 07:21

    tacy ludzie nigdy nie powinni mieć dzieci

    Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*