Pijana 19-latka pogryzła buldoga

19-letnia mieszkanka Lake in the Hills po powrocie z suto zakrapianej alkoholem imprezy pogryzła należącego do jej rodziny buldoga angielskiego oraz własną matkę. Analise J. Garner została aresztowana pod zarzutem znęcania się nad zwierzęciem oraz przemocy domowej. Policja uznała, że czworonóg, który ugryzł pijaną 19-latkę, działał „w obronie własnej”.

fot. McHenry County Sheriff's office/ Analise J. Garner

Policja z Lake In the Hills została wezwana do domu przy 300 Village Creek Drive w niedzielę około 4.00 nad ranem. 19-letnia Analise J. Garner wróciła do domu pod wpływem alkoholu i wdała się w awanturę z 37-letnią matką. Pijana nastolatka uderzyła matkę w twarz i ugryzła ją w rękę. Przybyli na miejsce funkcjonariusze w domu znaleźli także buldoga, na którego białej sierści widoczne były ślady zębów. Według policji 19-latka co najmniej trzykrotnie ugryzła czworonoga, który w końcu „odwdzięczył się” tym samym.

Sierżant Mike Smith poinformował, że Analise Garner usłyszała zarzuty znęcania się nad zwierzęciem, stosowania przemocy domowej oraz spożywania alkoholu jako osoba nieletnia. Czworonóg, który ugryzł 19-latkę nie będzie miał problemów z prawem, bowiem policja uznała, że działał w obronie własnej.

Garner w poniedziałek opuściła areszt hrabstwa McHenry, po wpłaceniu kaucji w wysokości 3 tys. dolarów. Datę sądowej rozprawy w jej sprawie wyznaczono na 23 maja.

km

 

Categories: Chicago, Ciekawostki

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*