Pierwszy w historii festiwal jesienny w Great America

Six Flags fot.Wikipedia

Popularny, gigantyczny lunapark Six Flags Great America w Gurnee zdecydował się przedłużyć sezon o trzy weekendy. Do 19 listopada odbywać się tam będzie festiwal jesienny kuszący nie tylko emocjami, ale też smakami i rozrywką. To pierwsza taka inicjatywa w historii podchicagowskiego gigantycznego wesołego miasteczka.

Impreza „Last Call Fall Festival” oferuje wiele atrakcji – dowiadujemy się z witryny internatowej lunaparku: www.sixflags.com.

Oprócz zwyczajowego zastrzyku adrenaliny podczas przejażdżek na diabelskich młynach, karuzelach i różnej maści rollercoasterach, lunapark oferuje dodatkowe atrakcje, w tym również kulinarne i estradowe.

W ofercie jesiennego festiwalu są m.in. sezonowe dania, piwo z dwudziestu lokalnych browarów, sok jabłkowy dla dzieci oraz koncerty muzyczne i występy gwiazd.

Festiwal odbywa się przez trzy weekendy, począwszy od soboty, 4 listopada do niedzieli, 19 listopada w godz. od 12 do 20. Ostatni dzień jesiennego festiwalu oficjalnie zakończy tegoroczną działalność wesołego miasteczka.

Szczegółowy program można znaleźć i nabyć bilety wstępu w witrynie Six Flags Great America. Gigantyczne wesołe miasteczko znajduje się w Gurnee na północno-zachodnich przedmieściach Chicago.

(ao)

Categories: Chicago

Comments

  1. Mia
    Mia 6 listopada, 2017, 09:00

    mega sprawa

    Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*