Park Ridge. Ukradła taksówkę używając fortelu

Park Ridge. Ukradła taksówkę używając fortelu
fot.pixabay.com

fot.pixabay.com

Elegancka młoda kobieta z pieskiem na ręku nie wzbudziła podejrzeń, kiedy poprosiła kierowcę taksówki o kupno kubka kawy. Gdy taksówkarz oddalił się do restauracji Dunkin’ Donuts, niedoszła pasażerka wsiadła za kierownicę jego pojazdu i odjechała.

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek wieczorem, kiedy samochód zatrzymał się przed restauracją przy 742 Higgins Road w Park Ridge, na północno-zachodnim przedmieściu Chicago. Taksówkarz wszedł do restauracji zostawiając pojazd z włączonym silnikiem. Po powrocie zastał obok samochodu 20-letnią kobietę, która poprosiła go o kupno kubka kawy.

Zamawiając napój, kierowca zauważył, że kobieta, z pieskiem na ręku, wsiada do jego vana marki Dodge Caravan i odjeżdża w nieznanym kierunku. W środku pojazdu znajdował się tablet i telefon komórkowy.

Taksówka znalazła się kilka dni później. Porzucony pojazd w Hinsdale Oasis w pobliżu 55th Street i autostrady I-294 zauważył inny kierowca. Jason Leavitt z komendy policji w Park Ridge potwierdził, że skradzionego vana odebrał już prawowity właściciel.

Do poniedziałku nikt nie został aresztowany. (ak)

Categories: Chicago

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*