Park Ridge: trzy samochody ostrzelane z wiatrówki

fot.Hustvedt/Wikipedia

fot.Hustvedt/Wikipedia

Policja w Park Ridge kontynuuje poszukiwania dwóch nastolatków podejrzanych o to, że ostrzelali z wiatrówki i wybili szyby w trzech samochodach. Do zdarzenia doszło 7 czerwca wieczorem. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Do dwóch incydentów doszło przy ulicy Talcott, do trzeciego na autostradzie I-294. Szyby zostały wybite w samochodzie prowadzonym przez 70-letnią kobietę w okolicy 600 N. Talcott, a następnie nieco dalej na tej samej ulicy w innym aucie, za którego kierownicą siedział 44-letni mężczyzna. Natomiast samochód 45-letniego kierowcy został trafiony na autostradzie I-294, na odcinku równoległym do ulicy Talcott.

Świadkowie widzieli dwóch nastoletnich chłopców uciekających do pobliskiego lasu Iroqouis; jeden z nich trzymał w ręku coś, co wyglądało na wiatrówkę. Policja przeszukała zalesiony teren, ale bez rezultatu.

Wszystkim kierowcom udało się bezpiecznie wymanewrować pojazdy i uniknąć wypadku, ale byli zszokowani, tym co się stało.

Policja Park Ridge radzi zamknięcie szyb w samochodach tym kierowcom, którzy przejeżdżają przez zachodnią, zalesioną część tej miejscowości. Szyba może ochronić kierowcę przed śrutem.

(ao)

Categories: Chicago

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*