Oskarżona o seks z nieletnim na cmentarzach

Randal C. Perlman  fot.Cook County sheriff's photo

Randal C. Perlman fot.Cook County sheriff’s photo

Mieszkanka Elgin została oskarżona o uprawianie seksu z nieletnim. Do nielegalnych kontaktów seksualnych z 15-letnim chłopcem dochodziło nawet na lokalnych cmentarzach.

W toku dochodzenia władze ustaliły, że 52-letnia Randal Perlman w sierpniu ub.r. nawiązała kontakt z nastolatkiem na Instagramie. Od tego czasu wielokrotnie przesyłała mu swoje zdjęcia, na których była mniej lub bardziej rozebrana.

Zastępca prokuratora stanowego powiatu Cook Maureen McGee w akcie oskarżenia utrzymuje, że Perlman wielokrotnie zabierała chłopca z okolic jego domu, przewożąc go do różnych miejsc, m.in. na cmentarze, do parku czy opuszczonego budynku szkolnego, gdzie uprawiała z nim seks.

Oskarżona wysłuchała zarzutów przed sądem powiatu Cook. Za zwolnienie z aresztu i możliwość odpowiadania z wolnej stopy sędzia wyznaczył kaucję w wysokości 200 tys. dolarów.

Prokurator twierdzi, że podczas przesłuchania przez policję Perlman przyznała się do zarzucanych jej czynów. Poinformował, że oskarżona już była wcześniej karana. Otrzymała wyrok w zawieszeniu i karę dozoru sądowego za udostępnienie temu samemu chłopcu marihuany w 2015 roku. Wyrok zakazywał Perlman utrzymywania wszelkich kontaktów z nieletnim. (ak)

Categories: Chicago
Tags: cmentarz, seks

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*