Ojczym porwał 13-latkę i jej synka

fot.123RF Stock Photos

fot.123RF Stock Photos

Na terenie całego kraju trwają poszukiwania mężczyzny z południowego Illinois podejrzewanego o uprowadzenie 13-letniej pasierbicy i jej 2-tygodniowego synka. Cała trójka przebywa prawdopodobnie w Zachodniej Wirginii.

39-letni mieszkaniec Edwardsville Christopher Derleth jest poszukiwany listem gończym na terenie całych Stanów Zjednoczonych. Mężczyzna podejrzewany jest o uprowadzenie swojej 13-letniej pasierbicy – Katherine Derleth i jej 2-tygodniowego synka Christophera. Derleth porusza się minivanem mercury villager, rocznik 1997, o numerach rejestracyjnych E833210. Policja podejrzewa, że cała trójka może przebywać w Zachodniej Wirginii.

W sierpniu br. Christopher Derleth otrzymał sądowy zakaz kontaktu z 13-letnią pasierbicą, w związku ze skargami dotyczącymi fizycznego znęcania się nad dziewczynką. Derleth nie usłyszał dotychczas w tej sprawie żadnych zarzutów, ale władze powiatu Bond prowadzą dochodzenie.

Katherine Derleth niecałe trzy tygodnie temu urodziła dziecko, wraz z małym Christopherem została uprowadzona z domu rodziny zastępczej w powiecie Madison. Istnieje podejrzenie, że nieletnia matka i niemowlę są przetrzymywani w warunkach zagrażających ich zdrowiu i bezpieczeństwu.

(gd)

Categories: Chicago

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*