Ofiara strzelaniny w Schiller Park zidentyfikowana

fot.123RF Stock Photos

47-letnia mieszkanka miejscowości Yonkers w stanie Nowy Jork, Quetcy Alma Benitez, zginęła w wyniku strzelaniny, do której doszło 24 maja w podchicagowskim Schiller Park. Policja poszukuje sprawcy.
Do zdarzenia doszło 24 maja na kilka minut przed godz. 12 w rejonie 9500 W. Lawrence Ave. w Schiller Park. Quetcy Alma Benitez i jej 19-letni syn jechali czarną czterodrzwiową hondą, gdy zostali ostrzelani i uderzyli w drzewo. Kobieta zginęła na miejscu w wyniku ran postrzałowych. 19-latek w wyniku zderzenia samochodu z drzewem doznał niegroźnych obrażeń. Policja podejrzewa, że powodem strzelaniny była drogowa sprzeczka.
Policja początkowo informowała, że zastrzelona kobieta miała 53 lata, a następnie, już po poddaniu do wiadomości jej personaliów, że pochodziła z Pensylwanii. Informacje zostały sprostowane na stronie internetowej departamentu policji w Schiller Park.
Policja prowadzi śledztwo i poszukuje sprawcy. Osoby, które mogą udzielić informacji w tej sprawie proszone są o telefon do departamentu policji w Schiller Park – (847) 678–4794.
(ao,gd)

Categories: Chicago

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*