Niechcący zastrzelił swoją dziewczynę? Zabójstwo 17-latki w Des Plaines

 

Angelique Morris fot. arch. rodz.

17-letni chłopiec został oskarżony o nieumyślne zabójstwo w związku z przypadkowym zastrzeleniem swej dziewczyny w Des Plaines – podało biuro szeryfa powiatu Cook, ale nie ujawniło nazwiska podejrzanego, ponieważ jest niepełnoletni.

Do tragedii doszło koło godz. 1.00 nad ranem 8 lipca w mieszkaniu chłopca, na osiedlu Heritage Village Pointe Apartments, w rejonie 9900 Linda Lane w Des Plaines. Nastolatek trzymał w ręku broń, gdy przypadkowo wypaliła – poinformowało biuro szeryfa. Kula trafiła w głowę 17-letnią Angelique „Angie” K. Morris. Dziewczyna zmarła po kilku godzinach w szpitalu.

Rodzina zabitej domaga się jednak, by biuro szeryfa ujawniło okoliczności, w jakich doszło do wypadku. Rzecznik biura szeryfa stwierdził, że dochodzenie w sprawie przyczyny śmierci jest wciąż kontynuowane. Natomiast patolog powiatu Cook określił przyczynę śmierci jako zabójstwo.

Angelique „Angie” K. Morris była uczennicą ostatniej klasy Glenbrook South High School. Przyjaciele nieżyjącej prowadzą zbiórkę pieniędzy na opłacenie kosztów pogrzebu w witrynie GoFundMe.

(ao, gd)

Categories: Chicago

Comments

  1. Marta W.
    Marta W. 13 lipca, 2017, 05:37

    Wcale się nie dziwię, że umarła… Tylko dziwne, że broń wystrzeliła przypadkowo… Dziwne to wszystko. Czekam na rozwój sprawy.

    Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*