Niebezpieczny paintball w Evanston. Mężczyzna mógł stracić oko

fot.padefiance/pixabay.com

fot.padefiance/pixabay.com

Policja w Evanston poszukuje osobników, którzy trafili kilka osób kulkami z farbą, wystrzelonymi z jadącego samochodu. Jedna z ofiar paintballa doznała poważnych obrażeń.

Pierwszy atak nastąpił 19 października wieczorem w okolicy 1600 Emerson Street. 48-letni mężczyzna został ugodzony w oko. Towarzysząca mu kobieta też została trafiona, ale nic się jej nie stało. Ranny został odwieziony do szpitala, gdzie przeszedł operację oka.

Tego samego dnia dwie kule z farbą dosięgły kobietę wysiadającą z dzieckiem z samochodu, nastolatka idącego ulicą i mężczyznę jadącego na rowerze. Nikt nie doznał obrażeń.

Policja informuje, że kule z farbą zostały wystrzelone z przejeżdżającego samochodu; w dwóch przypadkach był to samochód ciemnego koloru, w pozostałych − białego.

Śledczy proszą o kontakt osoby, które mogłyby udzielić informacji w tej sprawie. Należy dzwonić pod numer:(847) 866-5040.

Paintball to popularna gra, w której strzela się kulkami z farbą z broni pneumatycznej. Dlatego ważne jest zachowanie środków bezpieczeństwa; podczas gry uczestnicy ubrani są w specjalne kaski i maski chroniące głowę.

(ao)

Categories: Chicago

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*