Napaść na parkingu polskich delikatesów

Napaść na parkingu polskich delikatesów

Nieznany sprawca  zaatakował przed kilkoma dniami klientkę polonijnych delikatesów Rich’s Foods przy 4747 N. Harlem Ave. w Harwood Heights. 

 

fot. Marcin Wichary/Flickr

fot. Marcin Wichary/Flickr

48-letnia kobieta, opuszczająca sklep ze swą 12-letnią córką została napadnięta na parkingu ok. godz. 21.

Klientka sklepu pakowała zakupione artykuły spożywcze, gdy niespodziewanie pojawił się napastnik, który zerwał jej z ramienia torebkę. Kobieta odwróciła się w stronę sprawcy przytrzymując kradzioną torebkę. W tym momencie napastnik uderzył ją w twarz.

Mężczyzna uciekł ze zdobyczą w stronę czekającego samochodu. Wsiadł od strony pasażera; pojazd szybko odjechał.

− Ofiara straciła dwa zęby i doznała obrażeń twarzy − mówi p. Iza, menedżer sklepu Rich’s Foods. − Odmówiła jednak przewiezienia do szpitala i skorzystania z pomocy lekarskiej.

Cały napad został zarejestrowany przez kamery monitoringu. Na filmie wyraźnie widać, że za kierownicą samochodu, którym przestępca zbiegł, siedzi kobieta o ciemnych włosach w wieku między 30 – 35 lat. Oboje uciekli ulicą Gunnison.

Jak informuje miejscowa policja, karta kredytowa znaleziona w torebce ofiary została użyta na stacji paliwowej Citgo przy 6300 W. Foster w Chicago. Kamery monitoringu nie zarejestrowały twarzy złodziei.

Menedżer p. Iza zapewnia, iż pobicie 48-letniej klientki na parkingu Rich’s Food było odosobnionym przypadkiem. Od tego czasu podobnych incydentów nie zanotowano.

Osoby posiadające informacje o sprawcach lub świadkowie podobnych incydentów w Harwood Heights proszone są o kontakt z detektywem DeVries, tel. 708-667-7015 lub detektywem Smithem, tel. 708-667-7014.

(ak)

 

Categories: Chicago

Comments

 1. Danuta
  Danuta 7 października, 2013, 11:01

  8-letnia kobieta, opuszczająca sklep ze swą 12-letnią córką została napadnięta na parkingu ok. godz. 21.

  Wiem ,czepiam sie

  Reply this comment
 2. zatokablue
  zatokablue 8 października, 2013, 15:29

  48-letnia kobieta, opuszczająca sklep ze swą 12-letnią córką została napadnięta na parkingu ok. godz. 21.

  Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*