Napadnięta we własnym domu w Willowbrook

Portret pamięciowy mężczyzny podejrzanego o brutalny atak w Willowbrook fot.Willowbrook Police

Portret pamięciowy mężczyzny podejrzanego o brutalny atak w Willowbrook fot.Willowbrook Police

Policja kontynuuje poszukiwania osobnika, który wtargnął do prywatnego domu w Willowbrook, a następnie pobił, pchnął wielokrotnie nożem i zaatakował seksualne znajdującą się w nim kobietę. Do zdarzenia doszło 29 sierpnia około godz. 13. Policja jest już w posiadaniu samochodu napastnika.

Ciemnoniebieski Nissan Altima rocznik 2006 został znaleziony w Brookfield, pozostawiony na ulicy. Tablice rejestracyjne pochodzą ze stanu Indiana. Tym właśnie autem osobnik podjechał pod dom 26-latki, gdy akurat znajdowała się na zewnątrz, wyjmując rzeczy ze swego samochodu w okolicy 700 73rd Court.

Nieznajomy poprosił o pieniądze, bo jak twierdził, nie miał za co kupić benzyny, by wrócić do Indiany. Gdy kobieta odmówiła i weszła do domu, zadzwonił do drzwi i powiedział, że chce skorzystać z telefonu. Gdy kobieta odmówiła, napastnik sforsował drzwi, wtargnął do środka, pobił ofiarę, zadał ciosy ostrym narzędziem, a na koniec zaatakował seksualnie.

Ofiara dotarła do domu sąsiadów, którzy skontaktowali się z policją. Podano rysopis napastnika: jest Afroamerykaninem w wieku około 30 lat, średniego wzrostu i średniej wagi. Trwają poszukiwania napastnika.

(ao)

Categories: Chicago

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*