Najpierw zabił, później skoczył z mostu?

Skyway Bridge nad rzeką Calumet fot.Jet Lowe, Library of Congress/Wikipedia

Chicagowska policja prowadzi śledztwo w związku ze sprawą samobójczej śmierci mężczyzny, który 22 stycznia po południu skoczył z mostu Skyway do rzeki Calumet a śmiercią 29-letniej mieszkanki chicagowskiej dzielnicy East Chatham.

Do tragedii na moście Skyway, w pobliżu ulicy 98., doszło 22 stycznia ok. godz. 15. 24-letni Curtis Bradley najpierw spowodował na moście wypadek samochodowy, a następnie skoczył z mostu do rzeki Calumet. Oddział rzecznej policji i nurkowie straży pożarnej znaleźli ciało mężczyzny po dwóch godzinach. Zgon 24-latka stwierdzono wkrótce potem w Trinity Hospital.

Curtis Bradley mieszkał w chicagowskiej dzielnicy East Chatham w okolicy 1000 East 80.Street. Policjanci, którzy po jego śmierci udali się do miejsca zamieszkania samobójcy, znaleźli tam ciało 29-letniej Toni Frazier, partnerki Bradleya. Para mieszkała razem.

Policja prowadzi śledztwo ws. śmierci mężczyzny i jego dziewczyny. Dotychczas nie podano przyczyny śmierci Toni Frazier, ale zdaniem policji związek pomiędzy obiema tragediami jest ewidentny.
(gd)

Categories: Chicago

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*