Najlepsza toaleta w USA jest w Chicago Field Museum

Chicago Field Museum zostało uhonorowane nagrodą za posiadanie najlepszej w Stanach zjednoczonych toalety. Konkurs, który jest pomysłem firmy z Cincinnati produkującej materiały sanitarne, odbywał się po raz dziesiąty.

fot. Field Museum/ Oto najlepsza toaleta w USA

Chicagowskie muzeum pokonało w tym roku dziewięciu innych pretendentów do nagrody. Każdy z nich miał coś specjalnego do zaoferowania – były włoskie freski, była królewska przyczepa, która miała służyć prezydentowi Obamie w trakcie jego inauguracji w 2009 roku, były też podgrzewane siedzenia toalet. Jednak to właśnie Chicago Field Muzeum zyskało największą przychylność sędziów. Doceniono niekapiące suszarki do rąk, kopułę z wizerunkiem nieba i miniaturowe toalety dla dzieci. „Pro-rodziny charakter” był czynnikiem, który przeważył o wygranej. Doceniono, że toalety zaopatrzone są w pieluchy, jak również chusteczki do utrzymania higieny maluchów.

Muzeum jest dumne ze swojej nagrody. „Placówka, którą rocznie odwiedza ponad milion ludzi, dąży do tego, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, nie tylko, jeśli chodzi o ekspozycje, ale również o udogodnienia w postaci unikatowych toalet” – mówi przedstawiciel Chicago Field Museum, Jim Croft. „Ten konkurs świadczy o tym, że higiena jest bardzo istotna ponieważ niesie za sobą nie tylko dobre zdrowie, ale również dobry biznes” – wtóruje John Engel, z działu marketingu.

Drugie miejsce w konkursie na najlepszą toaletę USA zajął Renaissance Arlington Capital View Hotel w Wirginii, który został uhonorowany za kreatywne użycie kolorów – odkręcając ciepłą wodę świeci się ona na czerwono natomiast odkręcając zimną mieni się ona kolorem niebieskim.

Chicago Field Muzeum gratulujemy wygranej.

rm

 

Categories: Chicago, Ciekawostki

Comments

  1. Tik TAK
    Tik TAK 23 lipca, 2012, 20:14

    prawie jak tolety w Polsce.

    Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*