Najlepiej pracuje się w zoo, Starbucksie i Microsofcie

Najlepiej pracuje się w zoo, Starbucksie i Microsofcie

Listę najlepszych pracodawców w rejonie Chicago opublikowała strona internetowa Indeed, zajmująca się rynkiem pracy. Znalazło się na niej dwadzieścia firm w Wietrznym Mieście.

Firma Indeed przeanalizowała 72 miliony recenzji i ocen pracodawców, które pojawiły się na ich stronie internetowej w ciągu dwóch lat i na tej podstawie stworzyła listę najlepszych miejsc pracy w najważniejszych obszarach metropolitarnych w kraju.

W rejonie Chicago najwyżej oceniono Boston Consulting Group – firma ceniona jest zwłaszcza za wynagrodzenie oraz świadczenia pracownicze.

Na swojego pracodawcę nie mogą narzekać również zatrudnieni w Brookfield Zoo (drugie miejsce w rankingu), którzy chwalą placówkę za umożliwianie równowagi między pracą a życiem prywatnym, a także kulturę miejsca pracy.

Na trzecim miejscu listy najlepszych pracodawców w rejonie Chicago znalazło się przedsiębiorstwo informatyczne SAP w Schaumburgu, a za nim Microsoft i Argonne National Laboratory z Lemont.

Wśród innych wyróżnionych w rejonie Chicago pracodawców jest Starbucks, Pfizer Inc., Capital One, YMCA i sieć hoteli Hyatt.

(jm)

Categories: Chicago
Tags: praca, pracodawcy

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*