Najgorsze DUI w kraju. Matka jedenaściorga aresztowana dwunasty raz w Riverside

Najgorsze DUI w kraju. Matka jedenaściorga aresztowana dwunasty raz w Riverside

Policja z Riverside aresztowała mieszkankę Minnesoty, matkę jedenaściorga dzieci, która na podmiejskiej stacji benzynowej pijana do nieprzytomności próbowała zatankować swoje auto naftą. Kobieta ma na koncie już dwanaście aresztowań związanych z jazdą pod wpływem alkoholu.

W poniedziałek 2 kwietnia około 9.30 pm policja otrzymała zgłoszenie dotyczące nieprzytomnej kobiety za kierownicą na stacji benzynowej przy 3346 S. Harlem Ave. w Riverside na południowo-zachodnich przedmieściach.

Na miejscu funkcjonariusze znaleźli 41-letnią Tashę Lynn Schleicher, która najwyraźniej próbowała zatankować swojego nissana naftą. W samochodzie znaleziono otwartą butelkę whiskey. Badanie alkomatem wykazało, że kobieta miała 2 promile alkoholu we krwi – ponad dwa razy więcej niż przewiduje limit w stanie Illinois.

Schleicher jest matką jedenaściorga dzieci w wieku od niemowląt do nastolatków, lecz w związku z licznymi aresztowaniami stan Minnesota pozbawił ją praw rodzicielskich. Kobieta nie potrafiła wyjaśnić, co robi w Illinois. Oficerom podała fałszywe nazwisko i adres, twierdziła też, że jest w ciąży – co po badaniu lekarskim okazało się kłamstwem.

Z danych policyjnych i sądowych wynika, że od 2008 r. kobieta ma na koncie już dwanaście aresztowań związanych z jazdą pod wpływem alkoholu w jedenastu stanach. Wielokrotnie oferowano jej pomoc. – To jeden z najgorszych przypadków DUI w całym kraju – mówią władze.

Kobieta usłyszała liczne zarzuty i na mocy nakazu sądowego przebywa w więzieniu powiatu Cook. Władze zapewniają, że tym razem nieprędko wyjdzie na wolność.

(jm)

Na zdj. Tasha Lynn Schleicher fot. Riverside police

Categories: Chicago

Comments

  1. Stefan
    Stefan 5 kwietnia, 2018, 16:50

    Typowy elektorat Donalda napiszcie jeszcze ile dostaje na miesiac w kartkach i innych zapomogach Czemu Trump nie mowi o takich obywatelach w swoich przemowieniach bo tacy go wybrali

    Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*