Najbardziej romantyczne restauracje w Illinois

Najbardziej romantyczne restauracje w Illinois

Walentynki coraz bliżej. Z tej okazji portal Open Table opublikował listę stu najbardziej romantycznych restauracji w USA. Na liście znalazły się trzy lokale z Illinois.

Jeśli chodzi o Chicago, to za najbardziej romantyczną uznana została elegancka Geja’s Cafe, znajdująca się w dzielnicy Lincoln Park. Niestety, w dzień zakochanych wszystkie stoliki są zawsze rezerwowane z wielotygodniowym wyprzedzeniem. Właściciele lokalu postanowili więc, że w tym roku walentynkowa celebracja potrwa od 10 do 20 lutego.

Restauracja oferuje specjalne pakiety, czyli czterodaniową kolację z szampanem, fondue, owocami morza i czekoladowym deserem, do tego pokaz flamenco oraz klasyczną muzykę gitarową na żywo. Na stronie restauracji czytamy, że małżeństwa – po okazaniu aktu zawarcia ślubu – mogą liczyć na zniżkę. Jest także instrukcja dotycząca ubioru – obowiązuje styl business casual, absolutnie zakazane są dresy i klapki.

Pozostałe dwie restauracje, które znalazły się na liście najbardziej romantycznych w kraju, to Nick and Nino’s Penthouse Steakhouse w Springfield i Perry Street Brasserie w Galenie.
(mm, gd)
fot.PIX1861/pixabay.com

Categories: Chicago

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*