Nagi włamywacz

Wieżowiec przy E.16th St. w Chicago fot.Google Map

Mieszkańcy  wieżowca przy East 16th Street w Chicago w niedzielę rano przeżyli niezapowiedzianą wizytę nagiego 27-latka. Mężczyzna nie tylko zabierał z mieszkań co mu wpadło w ręce, ale także próbował zgwałcić śpiącą kobietę.

Nagi James Allen wędrówkę po piętrach zaczął nad ranem w niedzielę, próbując dostać się do poszczególnych mieszkań. Pierwszy apartament, gdzie udało mu się wejść był na piątym piętrze. W środku zastał w sypialni śpiącą kobietę, a w pokoju gościnnym na kanapie jej przyjaciela. Mężczyźnie, obudzonemu krzykiem znajomej, udało się udaremnić gwałt, a kiedy wybiegł na korytarz po pomoc, Allen zdołał przedostać się na inne piętro.

Wycieczka po apartamentach, których mieszkańcy w najlepsze spali, zakończyła się aresztowaniem przez ochronę budynku i policję, po tym jak jeden z lokatorów, któremu nagi 27-latek ukradł laptop i gitarę w końcu zadzwonił po policję.

Mężczyzna w poniedziałek, 30 października nie pojawił się w sądzie, ponieważ jest w trakcie ewaluacji psychiatrycznej. Sędzia nie zgodził się jednak na wyznaczenie kaucji. James Allen był już wcześniej karany.

(tz)

Categories: Chicago

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*