Polskie małżeństwo zamordowane w okolicach Chicago

44-letni John Granat i jego 42-letnia żona Maria zostali znalezieni martwi w sypialni w ich domu w Palos Park na południo-zachodnich przedmieściach Chicago w niedzielę rano. Sekcja zwłok wykazała, że oboje zginęli na skutek uderzeń tępym narzędziem. Ponadto kobiecie zadano wiele ran kłutych na całym ciele. Oskarżony o morderstwo jest ich 17-letni syn.

Małżeństwo polskich imigrantów znaleziono martwych ok. 7 rano w niedzielę, zaraz po otrzymaniu zgłoszenia z ich własnego domu. Policja poinformowała, że na numer alarmowy zadzwonił ich syn, John Granat.

Mężczyzna leżał na podłodze w sypialni, kobieta na łóżku. Oboje zginęli wskutek ran zadanych tępym narzędziem w klatkę piersiową, ręce i twarz. Ponadto Maria Granat miała wiele ran kłutych na całym ciele.

Według informacji podanych przez szeryfa powiatu Cook Toma Darta, 17-letni John Granat we wtorek o 9 rano usłyszy dwa zarzuty morderstwa z premedytacją.

Sąsiadka małżeństwa od blisko 10 lat Linda Falkenburg opisywała rodzinę jako „wspaniałą, niemal idealną”. Mieszkańcy są tym bardziej zaskoczeni, gdyż Palos Park zawsze było bardzo spokojnym miastem.

John Granat był lokalnym przedsiębiorcą oferującym usługi kształtowania krajobrazu i dekorowania wnętrz.  Syn małżeństwa uczęszczał do liceum w Palos Hills.

Śledczy wciąż badają motyw zabójstwa.

Zobacz materiał wideo:


as

Categories: Chicago, Polecamy, Wideo

Comments

 1. boomo
  boomo 13 września, 2011, 11:28

  bardzo mi ich szkoda ,ale oboawiam sie ze przyczyna mogla byc trywialna zapomnial syn rano zazyc prosacu lub innego srodka antydepresyjnego.Wiekszosc dzieci zazywa to aby nie miec stresow

  Reply this comment
 2. Katarzyna
  Katarzyna 13 września, 2011, 18:57

  No i nst debil co robi co chce i nic mu pewnie niezrobia bo niepelnoletni!!

  Reply this comment
  • M@rta
   M@rta 13 września, 2011, 19:27

   Nie ma czegoś takiego w USA jak niepełnoletność. Człowiek który zabija 2 osoby, i to swoich rodziców jest sądzony jako osoba dorosła jeśli ma 17 lat, które jak wiemy on ma.

   Reply this comment
   • Katarzyna
    Katarzyna 13 września, 2011, 21:00

    No to się bardzo cieszę,a ciekawe czy kara śmierci jest dla takiego,bo ja bym była za!!!

    Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*