Mężczyzna w bluzie z napisem „Polska” aresztowany za posiadanie 48 kg marihuany

Mężczyzna w bluzie z napisem „Polska” aresztowany za posiadanie 48 kg marihuany

Mieszkaniec Calumet Heights, 41-letni Omar Cano został aresztowany i oskarżony o posiadanie ponad 48 kg marihuany o czarnorynkowej wartości ok. 750 tys. dol. Na zdjęciu z policyjnego komisariatu mężczyzna ubrany jest w bluzę z polskim godłem i napisem „Polska”.

Policja aresztowała Omara Cano w środę, 9 stycznia w okolicy 9200 South Saginaw Avenue w operacji wymierzonej w dystrybutorów i handlarzy narkotyków. Cano miał przy sobie 1,5 kg marihuany o wartości 24 tys. dol., ale w jego mieszkaniu znaleziono dodatkowe 46,5 kilograma marihuany, podzielonej i zapakowanej w plastikowe torebki i pojemniki. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych narkotyków to prawie 750 tys. dolarów.

Omar Cano został oskarżony o posiadanie hurtowych ilości substancji odurzających. Na zdjęciu zrobionym na policyjnym komisariacie Omar Cano ubrany jest w szarą bluzę z kapturem, na której naszyte jest duże polskie godło oraz napis „Polska”. Strój aresztowanego mężczyzny meksykańskiego pochodzenia zbulwersował polonijnych internautów.
(gd)

fot.Chicago Police

Categories: Chicago

Comments

  1. Christopher
    Christopher 12 stycznia, 2019, 13:29

    No ale teraz predko juz tej bluzy nie zalozy .

    Reply this comment

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*