Marc Jandura aresztowany z 54 funtami marihuany

Marc S. Jandura fot.Cook County sheriff's photo

Marc S. Jandura fot.Cook County sheriff’s photo

Sobotnia akcja policji i FBI doprowadziła do aresztowania 31-letniego mieszkańca Palos Hills Marca Jandury. W domu mężczyzny znaleziono broń, 54 funty (24,5 kg) marihuany, gotówkę oraz sprzęt służący do ważenia i pakowania narkotyków.

Jandura został zatrzymany dzięki wspólnej akcji departamentów policji z Bridgeview i Palos Hills oraz FBI. 23 lipca policjanci i agenci federalni z nakazem rewizji zapukali do drzwi jego domu w okolicy  11700 South 85. Avenue. Mężczyzna próbował uciekać, ale został zatrzymany po wyskoczeniu przez balkon. W domu Jandury zabezpieczono 54 funty marihuany, ponad 120 tys. dol. w gotówce, trzy sztuki broni palnej (w tym shotgun) oraz sprzęt służący do ważenie i pakowania narkotyków.

Marc Jandura był w ciągu ostatnich dziesięciu lat kilkukrotnie aresztowany za przestępstwa narkotykowe. Jest członkiem ulicznego gangu Almighty Popes, a także właścicielem salonu tatuażu w Bridgeview oraz studia nagrań.

Sędzia James Brown ustalił kaucję w wysokości 100 tys. dolarów. Jeśli Jandura zdecyduje się na wpłacenie wymaganej sumy, będzie musiał udowodnić, że pieniądze pochodzą z legalnego źródła.

(gd)

Categories: Chicago

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*